Pokladna restaurace-napojení na e-shop

10. 03. 2023

Máte ABX Harsys? Pořiďte si od nás i e-shop.

Restaurace e-shop

E-shop vyvinutý speciálně pro pokladnu Harsys, kde se také provádí veškeré jeho nastavení a administrace. Výhodou je neustálé spojení e-shopu s pokladnou a tím i rychlé vyřízení objednávek zákazníků. Objednávky se okamžitě po vytvoření objeví v pokladně. Pro obsluhu i manažery to znamená méně práce. Zákazníci ocení rychlé a bezchybné vyřízení objednávek.

Můžete si vybrat z připravených barevných schémat. Responsivní design e-shopu se přizpůsobí PC, tabletu i telefonu.

Bez smluv a závazků.

Provoz e-shopu je možný ve dvou režimech LITE a PRO

Obě verze umí :

Denní a akční nabídka, happy hours
Denní nabídky pro pokladnu se automaticky zobrazují i na e-shopu. U každé nabídky můžete stanovit počátek a konec platnosti, stejně tak u každé položky běžného menu. Nabídek lze mít libovolné množství, s různým obdobím platnosti.
Objednání s vyzvednutím (takeaway
Zákazník si může objednat jídlo přes e-shop s vyzvednutí ve vaší restauraci.
Objednání s dovozem (delivery)
Zákazník si může objednávku nechat doručit na adresu. Informace o zákazníkovi se propisují přímo do pokladního systému Harsys, který vytiskne účtenku s adresou pro řidiče.
Platební brána GoPay
Zaplatit předem online? Není problém! Díky možnosti napojení na platební bránu GoPay zákazník zaplatí pohodlně kartou, nebo jinou platební metodou.
Nastavitelná otevírací doba
V našem e-shopu si nastavíte otevírací dobu tak, jak vám to bude vyhovovat. Zákazníci si proto objednávku mohou vytvořit pouze v době, kdy jste schopni ji vyřídit.
Varianty sortimentu, obaly
Prodej sortimentu v různých variantách, stejných jako na pokladně, je samozřejmostí. Stejně tak automatické přidání obalu k objednávkám s vyzvednutím nebo rozvozem.
Podpora více jazyků
Kolik řečí umíš, tolikrát jsi e-shopem :) I na anglicky a německy hovořící zákazníky jsme mysleli, a proto si můžete vytvořit jazykové mutace Vašeho menu.
Podpora pro sociální sítě (FB, Twitter)
Hodnocení a reference na sociálních sítích. Máte spokojené zákazníky? Nechte je to říci světu přes jediné tlačítko. Náš e-shop umí připravit příspěvek s odkazem na položku, která zákazníka zaujala.
Cena za dopravu dle pásem (obcí)
Do Prahy za dvě stovky, do Brna za tisíc. I takto si můžete nastavit cenu dopravy. Jednoduše určíte, do kterých obcí chcete objednávky doručovat, za kolik a jaká musí být minimální hodnota objednávky.
Zobrazení doby dodání
Zákazníkům se zobrazuje doba dodání, proto ví za jak dlouho si bude moci objednávku vyzvednout, nebo za jak dlouho mu bude doručena, protože obsluha při příchodu objednávky do pokladny zadá předpokládaný čas vyřízení.
V ceně je hosting a doména 3.řádu
Neúčtujeme žádné další poplatky za webové služby ani technickou podporu. V případě zájmu si můžete e-shop přesměrovat na vlastní doménu.
Ve verzi PRO najdete navíc:
Objednávky od stolu (načtením QR kódu)
QR kódy umístěné na stolech v restauraci, umožní hostům vašeho podniku objednání jídla přes mobilní telefon. Objednávka bude automaticky přiřazena ke správnému stolu.
Cena dopravy podle vzdálenosti vypočtené podle Google Maps
E-shop se za vás podívá do mapy strýčka Google, spočítá, jak daleko je adresa zákazníka od vaší provozovny a vypočítá výši dopravného. Cenové hladiny podle vzdálenosti a výše objednávky si sami snadno nastavíte.
Slevový, bonusový a kreditní systém
Zákazníkům můžete nastavit individuální slevy. Mohou také získat za své objednávky kredit, který využijí při další objednávce. Nebo uplatnit další bonusové programy pokladního systému Harsys.
Hodnocení produktů (hvězdičky)
Díky hodnocení hvězdičkami se vy (i ostatní zákazníci) dozvíte, jak uživatelům vašeho e-shopu chutnalo.

Pro více informací nás kontaktujte
V případě zájmu o napojení na jiný eshop nás kontaktujte, ověříme kompatibilitu.

Software Cena (bez DPH)
e-shop LITE pro pokladnu Harsys 1000/měs. nebo 10000/rok
e-shop PRO pro pokladnu Harsys 1500/měs. nebo 15000/rok

Demoverze e-shop

e-shop restaurační pokladna Harsys

Získat nabídku

Žádost o demo Harsys

Kontakty