• ÚVOD
  • Pokladny a software

Pokladní systémy pokladny

25. 06. 2024

V naší nabídce si můžete vybrat z mnoha variant pokladních systémů, od jednoduché pokladny po kompletní systém. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Společně vybereme a sestavíme pokladní systém na míru tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám. Náš systém vám ušetří čas i peníze.

pokladní systém Harsys pro restaurace

PRO
RESTAURACE

Více informací

PRO OBCHODY

PRO
OBCHODY

Více informací

PRO HOTELY

PRO
HOTELY

Více informací

software půjčovna

PRO
PŮJČOVNY

Více informací

  • Pokladní systémy – způsob dodání

Pokud máte zájem jen o software, pošleme vám odkaz k jeho stažení. Když si vyberete k software i hardware, můžeme ho zaslat přepravní službou nebo si ho vyzvednete u nás. Můžete také zvolít varintu s instalací a školením personálu přímo ve vaší provozovně, pak k vám pošleme našeho technika, který vše zařídí.

  • Pokladní systémy – související služby

Pokladní systémy můžete zakoupit „jen tak“, bez jakýchkoli dalších poplatků a služeb. Nasazení pokladního systému ovšem podstatně zrychlíte a zjednodušíte, pokud využijete naší nabídky služeb – příprava ceníků, instalace na místě, konfigurace, školení personálu. V den instalace pak lze zahájit ostrý provoz. Pokud přecházíte z jiného programu, je možné si objednat převod dat (např. ceníku zboží).

  • Pokladní systémy – kompletní dodávka

Pokladní systém dodáme i s odpovídajícím počítačovým vybavením a montáží počítačové sítě.

  • Pokladní systémy – požadavky na hardware

Minimální konfigurace počítače: procesor s frekvencí 1,5GHz, 2GB RAM
Doporučený operační systém: Windows XP a vyšší

  • Pokladní systémy – uživatelská podpora

Uživatelům je poskytována telefonická a e-mailová podpora (konzultace) a nové verze zdarma po dobu 6 měsíců od zakoupení pokladního systému. Po uplynutí této doby dostanou uživatelé nabídku předplatit si podporu (včetně nových verzí) na další období za cenu, která závisí na typu licence. Placená podpora je nepovinná – každý uživatel se může rozhodnout, zda o ni zájem má či nikoli.

Nepožadujeme podpis žádné povinné servisní smlouvy. Veškeré zásahy a problémy se software a s jeho konfigurací lze řešit po telefonu a prostřednictvím internetu. Servis je tedy rychlý a levný (obvykle zdarma).

  • Pokladní systémy – nákup na splátky

Pokladní systém je možné koupit na splátky bez navýšení.

Podrobnosti o splátkách

  • Pokladní systémy – slevy při přechodu z jiného software

Pokud používáte program od jiného výrobce, a rozhodnete se ho nahradit naším, poskytneme Vám slevu 10%. Podrobnější info na vyžádání.

  • Pokladní systémy – slevy pro prodejce

Poskytujeme slevy pro prodejce IT a provize za zprostředkování nebo doporučení. Podmínky na vyžádání.