Naše tipy

Tip mobilní číšník

ABX Mobilní číšník pro Android (AMC) je jednoduchá mobilní aplikace rozšiřující „velkou“ pokladnu pokladního systému pro restaurace Harsys.

Harsys mobilní číšník

Platební metoda Qerko

Aplikace Qerko umožňuje rozdělení a platbu účtu zákazníkem přímo u stolu, bez asistence obsluhy. Qerko je napojeno na pokladní systém Harsys od verze LITE.

Qerko pro rychle placeni

Grafický zákaznický displej

Grafický zákaznický LCD displej je nadstavba pro pokladní systém Harsys a ASTOR, která je dostupná pro všechny jejich edice..

pokladní systém přídavný zákaznický lcd monitor

Aplikace ABX rozvoz

Pro pizzerie a podniky s rozvozem je výborným pomocníkem aplikace ABX rozvoz.

Aplice pro restuarace rozvoz

Hotelový systém RECEPCE

  • Okamžitý přehled o stavu Vašeho hotelu.
  • Zjednodušte si práci čtečkou dokladů. Její pomocí dojde k automatickému vyplnení formulářů v programu Recepce. Vyhnete se tím chybám při přepisování údajů a zrychlíte svoji práci.
  • Administrativu Vám také ulehčí automaticky generovaná hlášení pro ČSÚ, hlášení o pobytu cizinců, ale i hlášení pro obecní úřady.
  • Nové zájazníky můžete získat i používáním rezervačního rozhraní weblink (on-line rezervací přímo z www stránek Vašeho hotelu).
  • Grafické hotelové štafle – Pomocí jednoduše ovladatelných grafických štaflí snadno vytvoříte novou rezervaci nebo pobyt, přesunete ho z pokoje na pokoj nebo změníte období a délku pobytu tažením myši, podobně jako v grafickém editoru.
  • Grafické hotelové štafle hodinové pro krátkodobý pronájem.
Hotelový systém recepce

Program pro půjčovny Půjčovna

software půjčovna