Kariéra – volná místa

15. 11. 2023

Volná pracovní místa

Pracovní náplň přizpůsobujeme tomu, co kdo umí, co ho baví, a v čem je dobrý. Do určité míry si můžete svoji pracovní náplň nastavit či vybojovat sám(a). Potřebujeme kreativní lidi, kteří nejsou ve vleku, ale posunou sebe i nás kupředu!

Pokud vás nabídka volných míst zaujme: pošlete nám e-mailem životopis. Domluvíme se na osobní schůzce, na které projednáme konkrétní platové a jiné podmínky. Jsme schopni se přizpůsobit specifickým požadavkům, vč. například zkráceného úvazku.

IT servisní technik – servis hardware

Náplň práce: Diagnostika, konfigurace a servis pokladních počítačů (většinou all-in-one systémů) a jiného pokladního hardware (tiskárny, monitory apod.), instalace OS, správa a vedení skladu. Komunikace s dodavateli i zákazníky.
Požadavky: znalost oboru, samostatnost
Plat: 40 000 – 50 000 Kč

IT konzultant, IT specialista

Náplň práce: Technická a poprodejní podpora uživatelů našeho software, vzdálená správa, výjezdy k zákazníkům (instalace, školení), testování software, konzultace, spolupráce při vývoji software.
Požadavky: znalost IT, schopnost se učit, komunikativnost
Plat: 45 000 – 55 000 Kč

Programátor junior/senior

Náplň práce: Programování pro Windows, Android, web. Delphi, SQL, PHP, JavaScript.
Požadavky: alespoň nějaké zkušenosti s programováním
Plat: 45 000 – nekonečno: podle toho, co umíte ;-)