Aktuality

Nová verze Recepce 2022

Recepce prošla modernizací vzhledu, použili jsme nový modernějš, trochu větší font písma. Změnou prošly i další prvky, všechny ráměčky a tlačítka.

Nová verze Půjčovna 2022/1

Máme pro vás novou verzi programu Půjčovna. Upravili jsme vizuální styl programu, celkově modernizovali vzhled, vylepšili formuláře Smlouvy, v rámci modernizace jsme opravili nalezené drobné chyby, plus na vás čekají další vylepšení.

Mobilním terminál za 1Kč

Při dnešní inventuře jsme v našem skladu objevili množství neprodaných mobilních terminálů AP02, které jsme původně měli připravené pro 4. vlnu EET. Ta však nebyla a už ani nebude.

  • Terminály jsou vhodné pro mobilního číšníka AMC, a my bychom vám je nyní chtěli nabídnout (skoro) zadarmo. Původní prodejní cena terminálu byla 2.999 Kč + DPH.
  • Ke každé nové (i další) licenci Mobilního číšníka vám přidáme terminál AP02 za 1 Kč bez DPH.
  • Akce je omezena množstvím skladových zásob.
mobilni terminal

Školení ABX pokladní systém Harsys

Po dlouhé době si vás dovolujeme pozvat na školení 22.3.2022 pro manažerskou obsluhu pokladního systému Harsys, které se bude konat u nás v Karlových Varceh. Je vhodné spíše pro začátečníky. V rámci školení vám ukážeme užitečné funkce a triky, na které by uživatelé programu možná sami nepřišli. Školení se nehodí pro běžné číšníky.

  • Termín: úterý 22. března 2022
  • Začátek: 9:00
  • Konec: cca 17–18:00 podle zájmu a výdrže účastníků :-)

Nová verze Harsys

V nové verzi pokladního programu pro restaurace Harsys najdete množství drobných změn, oprav a úprav. Harsys jsme také propojili s e-shopem kestolu.cz

Nová verze Recepce 2021–1

Nová verze Recepce obsahuje kromě jiného podporu pro 2 sazby místních poplatků podle délky pobytu, Novinkou při tisku faktur je také tisk QR kódu pro platbu a podpora pro QR faktury. QR platby a faktury abx software

Nová verze Astor 2021

Byla uvolněna nová verze programu Astor pro obchody.
Nejdůležitější změny v této nové verzi:

  • Podpora pro Recyklační příspěvky na dokladech,
  • Drobné úpravy, opravy a vylepšení v agendách: Příjemky, Inventury, Uzávěrky, Katalog, vylepšený import příjemek z .csv