Aktuality

Školení ABX pokladní systém Harsys

Zveme vás na školení pro manažerskou obsluhu pokladního systému Harsys, které se bude konat 12.10.2022 u nás v Karlových Varech. Je vhodné spíše pro začátečníky. V rámci školení vám ukážeme užitečné funkce a triky, na které byste možná sami nepřišli. Školení se nehodí pro běžné číšníky.

  • Začátek: 9:00
  • Konec: cca 17–18:00 podle zájmu a výdrže účastníků :-)

Nová verze Harsys 2022

V nové verzi sofware pro restaurace Harsys jsme pro vás připravili kromě množství změn i kompletní změnu vzhledu.

Nová verze Astor 2022

Náme pro vás novou verzi pokladny pro obchdy Astor. Proběla celková modernizace vzhledu programu. Novinkou je kromě jiného i podpora pro příjem objednávek z e-shopu (ve formátu XML „Shoptet“ a podpora pro platební terminály „Moneta“.

Nová verze Recepce 2022

Recepce prošla modernizací vzhledu, použili jsme nový modernějš, trochu větší font písma. Změnou prošly i další prvky, všechny ráměčky a tlačítka.

Nová verze Půjčovna 2022/1

Máme pro vás novou verzi programu Půjčovna. Upravili jsme vizuální styl programu, celkově modernizovali vzhled, vylepšili formuláře Smlouvy, v rámci modernizace jsme opravili nalezené drobné chyby, plus na vás čekají další vylepšení.

Mobilním terminál za 1Kč

Při dnešní inventuře jsme v našem skladu objevili množství neprodaných mobilních terminálů AP02, které jsme původně měli připravené pro 4. vlnu EET. Ta však nebyla a už ani nebude.

  • Terminály jsou vhodné pro mobilního číšníka AMC, a my bychom vám je nyní chtěli nabídnout (skoro) zadarmo. Původní prodejní cena terminálu byla 2.999 Kč + DPH.
  • Ke každé nové (i další) licenci Mobilního číšníka vám přidáme terminál AP02 za 1 Kč bez DPH.
  • Akce je omezena množstvím skladových zásob.
mobilni terminal

Nová verze Harsys

V nové verzi pokladního programu pro restaurace Harsys najdete množství drobných změn, oprav a úprav. Harsys jsme také propojili s e-shopem kestolu.cz

Nová verze Recepce 2021–1

Nová verze Recepce obsahuje kromě jiného podporu pro 2 sazby místních poplatků podle délky pobytu, Novinkou při tisku faktur je také tisk QR kódu pro platbu a podpora pro QR faktury. QR platby a faktury abx software

Nová verze Astor 2021

Byla uvolněna nová verze programu Astor pro obchody.
Nejdůležitější změny v této nové verzi:

  • Podpora pro Recyklační příspěvky na dokladech,
  • Drobné úpravy, opravy a vylepšení v agendách: Příjemky, Inventury, Uzávěrky, Katalog, vylepšený import příjemek z .csv