Aktuality

Nová verze RECEPCE 2023

Byla uvolněna nová verze hotelového systému Recepce. Aktualizace čtvrtletního a měsíčního CR dotazníku podle aktuálního oficiálního vzhledu + množství dalších vylepšení a oprav.

Školení Harsys

Připravili jsme pro vás školení pro manažerskou obsluhu pokladny pro restaurace Harsys. Termín školení je 15.3.2023 v Kar­lových Varech 9–17 hod. Je vhodné spíše pro začátečníky. V rámci školení vám ukážeme užitečné funkce a triky a také vás seznámíme s novinkami programu. Školení se nehodí pro běžné číšníky.

Nová verze pokladny Harsys 2023

Nová verze pokladního systému Harsys má zcela novou strukturu a vzhled dotykové obrazovky, proběhla i další modernizace vzhledu. Nové online platební metody úhrady, jako jsou Wolt, Dáme jídlo apod. Změny jsou také ve skupinách, sortimentu, denní nabídce. Plus další vylepšení.

Zrušení EET

Vážení zákazníci,

zrušení EET se stalo realitou. Od 1. ledna 2023 už nebude možné fiskalizovat žádnou účtenku, a to ani dobrovolně. Proto všem, kteří doposud odesílali data na server finanční správy, doporučujeme vypnout EET modul. Vypnutí musí proběhnout na všech počítačích (pokladnách), kde k odesílání dochází. V rámci uživatelské podpory můžete v případě nejasností nebo dotazů kontakovat naši technickou podporu, rádi vám s vypnutím EET pomůžeme.

Nová verze Harsys 2022

V nové verzi sofware pro restaurace Harsys jsme pro vás připravili kromě množství změn i kompletní změnu vzhledu.

Školení ABX pokladní systém Harsys

Zveme vás na školení pro manažerskou obsluhu pokladního systému Harsys, které se bude konat 12.10.2022 u nás v Karlových Varech. Je vhodné spíše pro začátečníky. V rámci školení vám ukážeme užitečné funkce a triky, na které byste možná sami nepřišli. Školení se nehodí pro běžné číšníky.

  • Začátek: 9:00
  • Konec: cca 17–18:00 podle zájmu a výdrže účastníků :-)

Nová verze Astor 2022

Náme pro vás novou verzi pokladny pro obchdy Astor. Proběla celková modernizace vzhledu programu. Novinkou je kromě jiného i podpora pro příjem objednávek z e-shopu (ve formátu XML „Shoptet“ a podpora pro platební terminály „Moneta“.

Nová verze Recepce 2022

Recepce prošla modernizací vzhledu, použili jsme nový modernějš, trochu větší font písma. Změnou prošly i další prvky, všechny ráměčky a tlačítka.

Nová verze Půjčovna 2022/1

Máme pro vás novou verzi programu Půjčovna. Upravili jsme vizuální styl programu, celkově modernizovali vzhled, vylepšili formuláře Smlouvy, v rámci modernizace jsme opravili nalezené drobné chyby, plus na vás čekají další vylepšení.