Aktuality

Nová verze Harsys

Byla uvolněna nová verze pokladního programu pro restaurace Harsys. Obsahuje množství drobných změn, oprav a úprav. Nové propojení na e-shop kestolu.cz

Nová verze Recepce 2021–1

Nová verze Recepce obsahuje kromě jiného podporu pro 2 sazby místních poplatků podle délky pobytu, možnost tisku QR kódu platby na fakturách a také podporu pro QR faktury. QR platby a faktury abx software

Nová verze Astor

Byla uvolněna nová verze programu Astor pro obchody.
Nejdůležitější změny v této nové verzi:

 • Podpora pro Recyklační příspěvky na dokladech,
 • Drobné úpravy, opravy a vylepšení v agendách: Příjemky, Inventury, Uzávěrky, Katalog, vylepšený import příjemek z .csv

Nová verze Astor 2020

Nejdůležitější změny:

 • Podpora pro přepínání DPH pro servis jízdních kol, veterinu apod. (za příplatek)
 • Vylepšení položek s NC dopočítávanou při prodeji, modernizace vzhledu některých průvodců, log změn stavu příjemek, úpravy zaokrouhlování, zrychlení tisku faktur, usnadněné odesílání faktur e-mailem,
 • Drobná vylepšení v Katalogu, Zakázkách, Dokladech.
 • Nový modul dokladové řady s automatickou kontrolou duplicity čísel dokladů a s logováním.
 • Oprava odesílání MAPI e-mailů pod Win10, nastavitelný způsob odesílání e-mailů MAPI/SMTP, log odeslaných e-mailů.
 • Drobná vylepšení v konfiguraci EET, nové servisní nástroje pro ABX podporu.

Nová verze Půjčovna 2020

Byla uvolněna nová verze programu Půjčovna. Novinkou je například vodotisk v náhledu na smlouvu, možnost blokace zákazníka v Adresáři, změny v zaokrouhlování dokladů, nové možnosti + logování odesílání e-mailů, vylepšení v oblastech: konfigurace EET, dokladové řady, nové vestavěné servisní nástroje pro ABX podporu, opravy známých chyb a drobná vylepšení.

Nová verze Harsys 2020–2

Byla uvolněna nová verze pokladního systému pro restaurace Harsys. Nový easy průvodce pro sortiment, drobná přizpůsobení sazbě 10%, vylepšení návrháře stolové mapy + další vylepšení a úpravy.

Nová verze Rcepce 2020–3

Byla uvolněna nová verze program Recepce. Novinkou jsou například změny kolem nastavení odesílání e-mailů a jejich logování do databáze. Změny DPH a zaokrouhlování a množství dalších úprav a změn.

Nová verze Harsys 2020

Byla uvolněna nová verze program Harsys. Novinkou je například možnost pokladního tisku na A4 tiskárny, do pdf, na e-mai, podpora pro HID váhu, podpora pro platební službu Qerko, změny DPH a zaokrouhlování a množství dalších úprav a změn.

Změna sazeb DPH stravování

od 1.5.2020 se stravovací služby přesouvají do druhé snížené sazby DPH 10%. Návod ke změně sazeb jsme rozesílali uživatelům programu Harsys e-mailem. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naši technickou podporu tel. 353 034 111. Pře­jeme všem, aby sníženou sazbu DPH mohli brzy využít.

Nová verze Recepce 2020–2

Nová verze Recepce reaguje na změny DPH od 1.5.2020. Možnost nastavení 2.snížené sazby (10%) pro jednotlivé typy položek účtů, například snídaně (dle uvážení) plus další drobné změny.

Pro nové zakázky

Vzhledem k současné obtížné situaci nabízíme všem zákazníkům na nákup nových systémů odložené platby či splátky bez navýšení.

Nová verze Recepce 2020–1

 • Místní poplatky – Rozsáhlé změny kvůli novele zákona o místních poplatcích.
 • V reakci na vyjádření GFŘ, jsme změnili výchozí nastavení, kdy se nyní zaokrouhlení již nepřidává do základu DPH.
 • Podpora pro platební terminály B-Payment, info na vyžádání. Při platbách kartou lze automaticky přenášet placenou částku do terminálu a není ji nutno zadávat ručně.
 • OCR čtečka dokladů – Doladění pro doklady dalších států.
 • + Další vylepšení

Grafický zákaznický displej

pokladna zákaznický lcd displej

Harsys propojení e-shop

Pokladna Harsys propojení e-shop

Qerko aplikace pro rychlé placení

 • Do pokladnímu systému Harsys jsme integrovali aplikaci Qerko, která umožňuje rozdělení a platbu účtu zákazníkem přímo u stolu, bez asistence obsluhy.
 • Qerko je napojeno na pokladní systém Harsys od verze LITE.