Pokladní systémy, pokladny demoverze

Dáváte přednost jednání s živým člověkem?
Namísto zkoušení demoverze vám nabízíme kontakt s naším obchodníkem, který vám program předvede, doporučí nejvhodnější konfiguraci pro váš provoz a také připraví cenovou nabídku na míru. Pokud vyplníte formulář žádosti o demo, naši obchodnící se vám v krátké době ozvou, aby s vámi domluvili další postup.

Nechcete nic vyplňovat a čekat?
Volejte, nebo pošlete poptávku e-mailem (kontakty jsou nalevo).

Níže najdete odkazy na formulář pro odeslání žádosti o demoverze našich programů:

pokladní systém – pokladna pro restaurace Harsys 6

Pokladní systém, pokladna pro restaurace Harsys 6: Zaslání demoverze e-mailem
Pokladní systém – pokladna pro restaurace s podporou dotykové obrazovky, pokladních tiskáren, inventur baru pomocí váhy, podpora pro rozvoz a prodej přes ulici. Android mobilní číšník. Sklady, receptury, alergeny. Vhodný do všech typů restauračních provozů. Pro uživatele je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory. Možnost nákupu na splátky.
Pokladní systém – pokladna Harsys 6 – informacehotelový systém Recepce

Hotelový systém ABX Recepce v3: Zaslání demoverze e-mailem
Rezervační hotelový systém ABX Recepce je určen pro všechny typy ubytovacích zařízení. Aktuální přehled o stavu hotelu – obsazenosti, příjezdech, odjezdech, uklizenosti. Grafické štafle, hlášení pro ČSÚ, hlášení o pobytu cizinců, hlášení pro obecní úřady. Pro uživatele je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory. Možnost nákupu na splátky.
Hotelový systém Recepce – informacepokladní systém pokladna pro obchody Astor

Pokladní systém, pokladna pro obchody ABX Astor: Zaslání demoverze e-mailem
Pokladní systém – pokladna pro obchody s podporou dotykové obrazovky, pokladních tiskáren. Sklady, fakturace, cenové kategorie, reklamace, zakázky , statistiky, vyhodnocení prodeje, e-mail a SMS reporty. Pro uživatele je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory. Možnost nákupu na splátky.
Skladový systém Astor – informacepokladní systém Půjčovna

ABX Půjčovna: Zaslání demoverze e-mailem
Pokladní systém Půjčovna je vhodný pro půjčovny nářadí a stavebních strojů (verze PREMIUM PLUS speciální funkce a sestavy), kostýmů, sportovních potřeb, speciálních pomůcek, ale i dalších předmětů. Pro uživatele je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory. Možnost nákupu na splátky.
Pokladní systém Půjčovna – informaceSoučástí instalace nabízených demoverzí je i jednoduchá příručka ve formátu .doc. Příručka se vždy instaluje spolu s programem a je po instalaci dostupná v nabídce „Start“ ve složce programu. Určitě se Vám vyplatí si ji prostudovat!

K ostaním našim programům v současné době demoverze neposkytujeme. Máte-li ale o program zájem a nestačí Vám k rozhodnutí poměrně podrobné informace na našich stránkách, ani snímky obrazovek, využijte některou z následujících možností:

  • Zavolejte na číslo 774 719 494 nebo napište e-mail na office@ab-x.cz. Vaše dotazy ochotně zodpovíme.
  • Sejděme se! Náš obchodní zástupce přijede za vámi, nebo nás po předchozí domluvě můžete navštívit v K.Varech, nebo v naší pražské prodejně. Velmi rádi Vám naše programy předvedeme. Během 30–60 minut se dozvíte o programu a jeho používání mnohem více, než po několika hodinách testování demoverze (nebo i dnech…máte vůbec tolik času?). Navíc, předvedení přizpůsobíme podmínkám Vašeho provozu a ukážeme Vám řešení Vašich specifických požadavků.
  • Máte-li zájem o předvedení, vyplňte a odešlete žádost o demoverzi (odkazy výše), nebo nás kontaktujte přímo .

Rychlý kontakt

ABX software s.r.o.

Centrála K.Vary:
Závodu míru 876/3a
360 17 Karlovy Vary
Tel. 353 561 986
Tel. 774 719 494

SW podpora: 353 034 111
  840 55 66 77
e-mail: office@ab-x.cz


Pobočka a Showroom Praha:
Evropská 102
160 00 Praha 6
Tel. 734 230 090
Parkování před pobočkou

ABX software s.r.o.

Závodu míru 876/3a
360 17 Karlovy Vary
IČ: 27968588
DIČ: CZ27968588

Rychlý kontakt ABX facebook

Kancelář: 353 561 986
SW podpora: 353 034 111
O. oddělení: 774 719 494
E-mail: office@ab-x.cz